Zpět na stránku Mapa úspěchu

Alpine Pro, a.s.

ČT1
Viděli jste 7. 12. 2014 na ČT1

Vstoupit
do diskuse

Alpine Pro, a.s.

  • Vznik firmy: 1994
  • Místo působení: Praha
  • Počet zaměstnanců: 208
  • Oblast podnikání: Odvětví • Textilní průmysl

Více informací na stránkách Alpine Pro, a.s.

Alpine Pro patří mezi rozhodující firmy českého trhu s funkčním sportovním a outdoorovým oblečením, doplňky a obuví. Od roku 2009 je Alpine Pro partnerem Českého olympijského týmu.

Společnost Alpine Pro patří mezi rozhodující firmy českého trhu s funkčním sportovním a outdoorovým oblečením, doplňky a obuví. Oblečení je testováno v extrémních podmínkách pro ten největší komfort a dokonalou funkčnost. V roce 2014 slaví Alpine Pro 20.výročí od svého založení.

V roce 2009 se stala společnost Alpine Pro oficiálním partnerem Českého olympijského týmu. Vytvořila speciální kolekci pro sportovce, kteří nás reprezentovali na olympijských hrách ve Vancouveru, v Londýně a Soči. Spolupráce Českého olympijského týmu a Alpine Pro úspěšně pokračuje i v současnosti, společnost bude oficiálním partnerem Českého olympijského týmu i pro během olympijských her v Rio de Janeiru v roce 2016.

Alpine Pro je také dlouholetým partnerem Českého svaz biatlonu. Funkční oblečení testují např. biatlonisté Gabriela Soukalová, Ondřej Moravec a Jaroslav Soukup.

Alpine Pro je v současné době značkou s největší sítí autorizovaných prodejen a franšíz v oblasti outdoorových aktivit. Společnost dodává zboží do největších obchodních řetězců např. Sportisimo a Globus. Alpine Pro má dceřinné společnosti na Slovensku, v Polsku a v Číně. Dále je společnost zastoupena v dalších zemích obchodními zástupci, např. ve Švýcarsku, Německu, Norsku, Dánsku, Libanonu, Rusku, Bělorusku a na Ukrajině.

Více informací naleznete na www.alpinepro.cz

Související články

Diskuse

Pokud chcete být pod Vaším příspěvkem podepsáni, zadejte nejlépe celé jméno a příjmení

1 příspěvek


  • Alena Novotná, 17. 3. 2015 ve 9:05

    Jsem strašně ráda, že se Alpine Pro propojilo s ČOV a že sportovce oblékli na letní i zimní OH tak perfektně, že všem ostatním vyrazili dech.Držím palce do dalších povedených kolekcí :)

    - Reagovat