Zpět na stránku Mapa úspěchu

Auto Podbabská

ČT1
Viděli jste 11. 5. 2015 na ČT1 Český rozhlas
Slyšeli jste na Českém rozhlase

Vstoupit
do diskuse

AUTO PODBABSKÁ

  • Oblast podnikání: Odvětví • Obchod a služby

Více informací na stránkách Auto Podbabská

Autodružstvo Podbabská bylo založeno již v roce 1972 a zabývalo se prodejem a servisem vozů značky Lada, Daihatsu a ŠKODA.

Společnost Auto Podbabská, jak ji známe dnes, vznikala však postupně.

 Již od počátku působení firmy se nabídka zaměřovala na prodej a servis vozů ŠKODA. S přibývajícími roky se však značky automobilek postupně rozrostly o značky patřící do koncernu Porsche Česká republika, tedy osobní a užitkové vozy Volkswagen, či servisní bod SEAT.

Časem přidala společnost do svého portfolia prodej ojetých vozů v rámci programu Das WeltAuto a ŠKODA Plus. Díky programu si můžou být zákazníci jistí, že si pořídí kvalitní a prověřený vůz se zárukou.

Na dynamickém trhu je však nutnost neustálé snahy o zlepšení a udržení si zákazníků. Proto se Auto Podbabská rozhodla pro zásádní rekonstrukce a to se jí během posledních 3 let podařilo. Nejprve dle přísných konceptuálních norem nastala rekonstrukce vnitřních prodejních ploch a zázemí pro značku Volkswagen, o dva roky později i pro značku ŠKODA.

V současné době společnost pracuje na výstavbě nové plnící stanice CNG a automatizované myčky vozidel. Palivo CNG představuje palivo budoucnosti a pro jeho vlastnosti je považován za relativně čistější alternativu.

Klientům je zajištována nejširší nabídka služeb v oblasti prodeje a servisu vozů, jako například možnosti financování vozů, následné pojištění, výkupy vozidel, lakýrnické a klempířské služby, ruční mytí, autopůjčovna a řada dalších. To vše za pomoci využití nejmodernější techniky a s důrazem kladeným na kvalitu práce.  

Důkazem kvalit je nejen certifikace managementu jakosti dle mezinárodních norem ISO 9001-2000 a Zelené pečetě, ale i doplňující požadavky koncernu Volkswagen na kvalitu v oblasti prodeje, servisu, ochrany životního prostředí a bezpečnosti práce. Tím hlavním důkazem je však spokojenost zákazníků a s tím související růst počtu zakázek a prodaných aut. 

 Popisek k fotografiím: Minulost a současnost Auto Podbabská

FOTO: Archiv Auto Podbabská

 

Fotogalerie

Související články

Diskuse

Pokud chcete být pod Vaším příspěvkem podepsáni, zadejte nejlépe celé jméno a příjmení