Zpět na stránku Mapa úspěchu

FG Forrest, a. s

ČT1
Viděli jste 29. 6. 2015 na ČT1

Vstoupit
do diskuse

FG Forrest, a. s.

  • Vznik firmy: 1996
  • Místo působení: Praha, Hradec Králové, Náchod
  • Počet zaměstnanců: 50
  • Oblast podnikání: Odvětví • Ostatní

Více informací na stránkách FG Forrest, a. s

Začátky FG Forrest se datují do června roku 1996, kdy jsme začali jako garážovka (dnes by se řeklo startup) v Hronově na Náchodsku.

Vyráběli jsme multimediální CD prezentace, od kterých byl krůček k internetu a tehdy zcela novým on-line technologiím.

Jako z příběhu Forresta Gumpa

Podobně jako Forrestu Gumpovi, i nám osud připravil více či méně příjemná překvapení. Za téměř dvacetileté působení na trhu se z nás však stala úspěšná firma s více než padesáti oborovými oceněními. Naše společnost postupně přerostla hranice regionu i České republiky a v současné době nabízíme služby klientům i v rámci EU. Postupně jsme otevřeli pobočky v Praze a Hradci Králové, ale doma jsme stále v Náchodě. Během let jsme se dokázali dostat na špičku mezi dodavateli webových řešení a směle můžeme říci – děláme dlouhodobě úspěšné weby, e-shopy a v neposlední řadě i intranety. Vsadili jsme totiž na vlastní přístup k realizaci projektů, založený na umění skloubit kreativitu a technologie. Vše vzniká „in house” a na našich úspěších se podílí více než padesát zaměstnanců.

Intranet nemá v Evropě konkurenci

Za naši práci mluví reference, a také to, že řada klientů je s námi více jak deset let. Od roku 2001 například spolupracujeme s Komerční bankou a se společností McDonald's ČR. Skupina ČEZ naše služby využívá od roku 2006 a za tu dobu vznikl kromě řady projektů také intranet, který svým rozsahem nemá na evropském trhu konkurenci. Mezi naše srdcovky patří také projekty pro Prague International Marathon, rodinný pivovar Bernard, fotbalovou AC Spartu, Buřinku a řadu dalších.

 

Diskuse

Pokud chcete být pod Vaším příspěvkem podepsáni, zadejte nejlépe celé jméno a příjmení