Zpět na stránku Mapa úspěchu

Rieter CZ s.r.o.

ČT1
Viděli jste 7. 11. 2014 na ČT1

Vstoupit
do diskuse

Rieter CZ s.r.o.

  • Vznik firmy: 1994
  • Místo působení: Ústí nad Orlicí
  • Počet zaměstnanců: 550
  • Oblast podnikání: Odvětví • Lehký průmysl

Více informací na stránkách Rieter CZ s.r.o.

Společnost Rieter CZ s.r.o. se sídlem v Ústí nad Orlicí je součástí švýcarského koncernu Rieter, který je předním světovým výrobcem strojních zařízení pro textilní průmysl.

Společnost Rieter CZ s.r.o. se sídlem v Ústí nad Orlicí je součástí švýcarského koncernu Rieter, který je předním světovým výrobcem strojních zařízení a ucelených systémových řešení pro textilní průmysl. Koncern Rieter celosvětově zaměstnává okolo 4700 pracovníků, z toho počtu zhruba 11 % v České republice.

Rieter CZ s.r.o. charakterizuje silný důraz na inovace, které jsou realizovány ve vlastním vývojovém centru. Dalšími charakteristickými rysy jsou zaměření na přesnou strojírenskou výrobu textilních strojů a strojírenských komponentů při použití moderních technologií a procesů, výrobu řídících elektro rozvaděčů a kabelových svazků.

Společnost klade důraz na vysoký stupeň zákaznické orientace a budování dlouhodobých vztahů s našimi zákazníky. Plná integrace do struktur koncernu Rieter, využití zahraničního know-how a zaměření na stabilní růst dávají Rieter CZ s.r.o. velmi dobrou perspektivu dalšího rozvoje.

Související články

Diskuse

Pokud chcete být pod Vaším příspěvkem podepsáni, zadejte nejlépe celé jméno a příjmení