Zpět na stránku Mapa úspěchu

TGS nástroje-stroje-technologické služby s.r.o.

ČT1
Viděli jste 8. 10. 2015 na ČT1

Vstoupit
do diskuse

TGS nástroje-stroje-technologické služby s.r.o.

 • Vznik firmy: 1990
 • Počet zaměstnanců: 90
 • Oblast podnikání: Odvětví • Lehký průmysl

Více informací na stránkách TGS nástroje-stroje-technologické služby s.r.o.

Z malé rodinné firmy dovážející do Čech špičkové švýcarské závitníky jsme se během téměř čtvrtstoletí své existence proměnili ve strojírenskou firmu střední velikosti.

Dnes pro nás pracuje okolo devadesáti zaměstnanců a máme několik tisíc spokojených zákazníků. V našem portfoliu najdete obráběcí stroje, nástroje i technologie od těch nejrenomovanějších světových výrobců. 

Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis poskytovaný ke všem dodávaným produktům. Vysokou kvalitu služeb a výrobků potvrzuje fakt, že již od roku 2004 jsme držitelem certifkátu ISO 9001:2008.

Od našeho vzniku vyznáváme stále stejné hodnoty - zaujetí strojírenstvím, milimetrově přesnou práci a stoprocentní kvalitu. 

Související články

Diskuse

Pokud chcete být pod Vaším příspěvkem podepsáni, zadejte nejlépe celé jméno a příjmení

6 příspěvků


 • Franta, 3. 12. 2015 ve 9:30

  joo..škoda, že ty děti to neví, když se rozhodují kam na školu, že existují takové zajímavé obory jako je třeba strojírenství...

  - Reagovat

  • Honza, 10. 2. 2017 ve 10:53

   protože o tom zřejmě neví podle toho co pán říkal...

   - Reagovat

 • Anonym, 30. 11. 2015 ve 10:56

  Zajímavý.....

  - Reagovat

 • Mikimausovovic , 26. 11. 2015 ve 8:57

  Ten chlap je pod drogama… fréza prumer cca 120 mm a má úběr tisíc kubíků za minutu, to ať vykládá holubům. Viděl někdy kubík? Jestli nemyslel cm3 nebo on jako strojař jestli tedy je strojař, tihle šéfové se obyčejně rekrutují z jiného ranku, např. absolvent bratislavské ekonomické dělá šéfa ocelárny a železo viděl prvně v životě, mohl taky dokonce myslet mm3. Ale viděl bych to na ten cm3 ale to je zase málo, kdo zná tzv. šropovací frézy...

  - Reagovat

  • TGS nástroje-stroje-technologické služby spol. s r.o., 27. 11. 2015 ve 7:48

   Jak vidím, tak velmi dobře víte, že strojař se snižuje k použití hodnoty v centimetrech jen v případě, mluví-li o vyjádření kubického úběru materiálu za jednu minutu při třískovém obrábění kovů. Jinak si rádi ponecháme svoje tisíciny, setiny (milimetru) a je nám s nimi hezky.Pokud jsem strojařským slangem a kubíkem vyrušil nějakého zedníka či zemědělce tak, jen dobře! Jinak jste správně odhadl průměr frézy použitý při natáčení, je to 125 mm. Na to my strojaři máme samozřejmě také ISO normu a proto průměr 120 nepoužíváme, stejně tak jako "železo". My totiž milujeme OCEL! Hezký den a díky za reakci!

   - Reagovat

  • Honza, 10. 2. 2017 ve 10:54

   Vy jste chytrej

   - Reagovat